Kuyucakspor’da imzalar atıldı

Entelektüel Acemi Süper Loda 1. Kadro takımlarından Kuyucakspor’üstelik imza töreni gerçekleştirdi. Centilmenlik ve sükse parolasıyla kullanılmamış sezona iddialı tıpkısı şekilde hazırlanan şampiyon takımına güvendiğini rapor fail Başkan Ertürk, “Centilmenlik ve sükse parolasıyla acemi süper ligde dahi hedefimiz şampiyonluk” dedi.

Geçen sezon 1. Acemi Tabur 1. Kol şampiyonu olan ve Play-Off maçında binlerce seyircinin uğrunda Nazilli Şehir Stadı’nda Bozdoğan Madran Belediyespor’u 3-0’la geçerek Amatör Süper Lig’e yükselen Kuyucakspor, bakir sezonda birlikte hedefini şampiyonluk adına belirledi. Kuyucak Belediyesi Gençlik Merkezi ve Içtimai Tesislerinde düzenlenen imza törenine Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Kuyucak Belediye Reisi ve Kuyucakspor Onursal Başkanı Mütehammil Ertürk, Kuyucak Belediye Komutan Yardımcısı Mehmet Çömden, Kuyucakspor Pakt Başkanı Akif Tekin, teknik gök bilimi ve futbolcular katıldı.

“Kuyucakspor transferlerle daha da güçlendi”

Lige centilmenlik ve muvaffakiyet parolası ile başlayan Kuyucakspor iç transferde;Garaz Kötelioğlu, Kamil Tosun, Şevki Boran, Yunus Emre Kerimoğlu, Çok Gönülal, İbrahim Çipo, Koçak Kemik ve İsa Karakuş ile anlaştı. Aut transferde ise; Pamukörenspor’dan Şair Türkmen, Saygınlık Kiremitçi, Erkut Uğuz ve Mehmet Bozkurt Çağırgan, İsabeyli Şırlanspor’dan Saygınlık Ağır Sıklet ve Abdurrahim Çevik, Efelerspor’dan Arman Yöndemli, Grup Kınıkspor’dan Mehmet Ağtepe, Aydınspor’dan Ömer Faruk Kaynak, Atça Belediyespor’dan Ramazan Gerçeklik, Ortaca Belediyespor’dan Berkay Çekişme, Kuyuluspor’dan Ekrem Sivrikaya, Alaçatıspor’dan Uğraş Etkin, Arhavispor’dan Ihtiyaç Örsoğlu, Adana Şakirpaşaspor’dan Cüneyt İnce, Yılmazspor’dan Okan Begeç, Uşak Bölmespor’dan Serkan Aktaş’ı transfer etti.

“Centilmence oynamalıyız”

Centilmenliğin önemini vurgulayan Kuyucak Belediye Reisi Dayanabilen Ertürk, “İnanıyorum kim, Kuyucakspor bu sene kalburüstü aynı sezon geçirecek. 80’li, 90’lı yıllarda hem voleybolcu hem futbolcu adına lisanslı oyuncuydum, o günden bu güne önceliğimiz centilmenliktir. Centilmenliğe haddinden fazla ehemmiyet veriyoruz. Karşımızdaki kışkırtabilir ama onlara uymayacağız, biz rastgele devir centilmence oynamalıyız” dedi.

Kuyucakspor Tıfıl Süper Yığın’deki geçmiş maçını 16 Ilk Teşrin Alışveriş günü saat 15.00’te Köşk Stadı’nda Kasır Belediye Doğanspor ile yapacak. Bu önceki ve koskocaman karşılaşmada takımın beraberinde olacaklarını ifade eden başkan Ertürk, ” Herhangi Bir ant olduğu kabil Kasır deplasmanında oynayacak olduğumuz geçmiş maçımızda de takımımızın birlikte olacağız. Futbolcularımıza ve maharet ekibimize başarılar diliyorum. Liglerin yeryüzü centilmen ve bildirme muvaffakiyetli takımı girmek üzere önceki maçtan itibaren ekti tempoyu katiyen bırakmayacağız” diye konuştu. – AYDIN

Share: