Kütahya İl Müdürlüğü görevinden çekilme edip Yardımcı DÜRÜST Parti’den namzet adayı oldu

Kütahya Bilgisizlik ve Spor İl Müdürlüğü Tahir Emre Birey, DÜRÜST Tümen’den Çeltek milletvekili namzet adayı koyulmak amacıyla görevinden çekilme etti.

Uşak Yüreklilik Yurtlar Kurumu Müdürlüğü ile Uşak Bilgisizlik ve Spor İl Müdürlüğü görevleri sonrasında Kütahya Bilgisizlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Türkiye Deneyimsizlik Vakfı Çeltek Müessis İl Başkanı Tahir Emre Can, görevinden çekilme ederek SELIM Fırka’den Yardımcı saylav namzet adayı oldu.

Doğup büyüdüğü Uşak ve Türkiye’ye işlemek namına küçük yaşlardan bu yanan siyasete rabıt duyduğunu tamlayan Tahir Emre Can, “Yardımcı Yanlişsiz Fırka Deneyimsizlik Kolları Üniversitelerden Mesul Başbuğ Yardımcılığı görevinde kurucu başkan adına görev aldım. 2004 yılında AK Fırka Uşak İl Deneyimsizlik Kolları Başkanlığına seçildim. Eskimemiş Türkiye’ye heves vermiş Selim gençlerin da desteğiyle 2 yıl süresince bir nice kudretli projeye ve programa imza attık. 2006 yılında vazifeli olduktan sonraları etken siyasetin içinde düz alamasam de yaptığım temas görevde davama, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve ülkeme hizmetten mankafa durmadım. Uşak’taki bin 600 şahsiyet ev kapasitesinin ilk 8 bine arkası sıra 10 bine çıkarılmasında önderlik etmiş olmaktan ufuk çokça mutluyum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hedeflediği ‘okuyan, düşünen, uygulayıcı ve neticelendiren’ bir gençliğin yolunu yapmak yerine savaşım ettim. Bunda sonraları süreçte ise Yardımcı ve Türkiye’ye yararlı hizmetler sunabilmek amacıyla Yardımcı milletvekili aday adayı olmaya değişmeyen verdim” dedi. – UŞAK

Share: