Kurnaz Genel Komutanı Orgeneral Arif Kısık: “Şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin emrine amadeyiz”

Açıkgöz Umumi Komutanı Orgeneral Arif Gösterişli: “Martir yakınlarımızın ve gazilerimizin emrine amadeyiz”

BOLU – Açıkgöz Genel Komutanı Orgeneral Arif Kısık, Bolu’ya gelerek şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti. Ülfet esnasında devletin şehit aileleri ve gazilerin hep beraberinde olduğunu dile getiren Ağır, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize vermiş olduğu egemenlik ve direktifle martir yakınlarımızın ve gazilerimizin emrine amadeyiz. Her tür ihtiyacınızı çözmekle görevliyiz” dedi.

Jandarma Umumi Komutanı Orgeneral Arif, Bolu’ya gelerek, Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Içtimai Yardımlaşma ve El Birliği ile Türkiye Savaş Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler derneklerini ülfet etti. Ziyarette konuşan Gösterişli, şehit yakınları ile yiğit gazilerin emrinde olduğunu söyledi.

Şehit yakınlarının ve gazilerin rastgele türlü ihtiyacını çözmekle işyar olduklarını vurgulayan Yavaş, “Tığ de hayatımızı şehitlerimizin izinde, gazilerimizin uğrunda feda etmeye hazırız. Canımız, kanımız kamer küşade bayrağa, bu ülkeye, bu millete feda olsun, helal olsun, ihsan olsun. Kâfi ki vatan sağ olsun. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize vermiş olduğu kaime ve direktifle şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin emrine amadeyiz. Herhangi Bir çeşit ihtiyacınızı çözmekle görevliyiz” dedi.

Ülkede serencam teröristin süreduran hale getirilinceye büyüklüğünde mücadelelerinde azimli olduklarını dile getiren Arif Vahim, “Bu ülkede sonuç yıldırıcı süreduran ağıl getirilinceye büyüklüğünde bile ermiş, kahraman şehitlerimizin uğrunda biz birlikte bayrağa sarılmaya hazırız. Canımız, kanımız bu bayrağa ihsan olsun. Kahraman gazilerimizin önünde mücadeleye bitmeme edeceğiz. Ülkemizde akıbet yıldırıcı aylak kuzuluk getirilinceye büyüklüğünde biz, alp polisimiz, jandarmamız, askerimiz, silahlı kuvvetlerimiz, kahraman korucularımızla birlikte mefret milletimizin desteği ve dualarıyla Allah’ın izniyle terörü ülkemizin gündeminden ağız ağıza çıkarmaya ahit içtik, değişmeyen verdik. Mücadeledeki azim ve kararlılığımızı görüyorsunuz. İnşallah bildirme bodur zamanda bu görevi tamamlayacağız” dedi.

Konuşmaların ardından şehitler üzere yakarış edildi. Bağış takdiminin arkası sıra yadigâr fotoğrafı çekildi.

Share: