Kılıçdaroğlu: “Yalova’da ve Ülkemizin Gelişigüzel Karış Toprağında Bir Patırtılı Yükseliyor; Bütün Beraber, Bilcümle Bu Arada”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisinin 9 Ağustos’ta Edirne’den yaptığı “Edirne’den Ardahan’a barışma, helalleşme, düzelme, tecessüm istiyor milletimiz. Bilcümle beraber, bütün bu arada…” içtimai medya paylaşımına zaman Yalova’dan cevap yazdı. Kılıçdaroğlu, “Yalova’da ve ülkemizin temas karış toprağında ayrımsız curcunalı yükseliyor; hep bu arada, hep beraber…” açıklamasını yaptı.

CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, içtimai medya hesabından 9 Ağustos’ta, “Edirne’den Ardahan’a anlaşma, helalleşme, düzelme, tecessüm istiyor milletimiz. Bilcümle bu arada, bilcümle bu arada” açıklaması ile birlikte Edirne’da esnaf ziyaretinde yaptığı danışma sırasında çekilmiş tıpkısı foto paylaşmıştı.

Kılıçdaroğlu zaman birlikte Yalova’da esnaf ziyaretinde yaptığı konuşmadan bir rubai paylaşarak; “Yalova’da ve ülkemizin rastgele karış toprağında ayrımsız ses yükseliyor; bilcümle bu arada, bütün bu arada…” değerlendirmesini yaptı.

Share: