Kayseri’den gücük bodur

Kayseri Büyükşehir Şehremini Memduh Büyükkılıç, MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir ve MHP Kayseri Mebus Ölümsüz Ersoy ile makamında aynı araya geldi.

Belediyeden yapılan bağlanmış açıklamaya göre, Özdemir ile Ersoy ve beraberindeki yıldız bilimi, Başbuğ Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç, istişareye, bağlanak ve beraberliğe ehemmiyet verdiklerini ifade ederek Topluluk İttifakı ortağının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Özdemir ile Ersoy bile Büyükkılıç’a misafirperverliğinden âlem teşekkürname etti.

Kayseri’de 6 ilçeye 503 milyon teklik ek bütçe

Kayseri Büyükşehir Belediyesinin ilkgüz kocaoğlan sedir toplantısında 6 ilçeye 503,5 milyon teklik ekleme bütçe verilmesi kararlaştırıldı.

Belediyeden yapılan yazılmış açıklamaya bakarak, Büyükşehir Belediyesi eylül ayı meclis toplantısı ikinci birleşimi Şehremaneti Başkan Vekili Mehmet Düzensiz başkanlığında Büyükşehir Belediyesi Sedir Salonu’nda yapıldı.

Toplantıda Akkışla, Yahyalı, Talas, Develi, Pınarbaşı ve Melikgazi kaza belediyelerine 503,5 milyon lira ilişik bütçe verilmesi kararlaştırıldı.

Melikgazi’de uray personeline bakım içi yetişek verildi

Melikgazi Belediye Reisi Mustafa Palancıoğlu, uray çalışanlarına ana sıhhi imdat eğitimi konusunda hizmet içi eğitim verildiğini bildirdi.

Belediyeden yapılan mukayyet açıklamaya göre, terbiye İl Sağlık Müdürlüğü Acil ve Afetler Keyif Birimi çalışanlarınca verildi.

Palancıoğlu, iki dönme süren seminerle ilgili “Çalışanlarımıza önem veriyoruz. İş durumunda olabilecek kazalarda çalışanların geçmiş etapta yapacakları ferdî ve kitlesel tutum ve eylemler konusunda terbiye verildi. İş kazası olabileceği kabilinden natürel afetler konusunda da çalışanlarımız bilgilendirildi. Donanımlı ve şuurlu personel değme ahit elan aktif, mübarek ve seri hizmet vermektedir.” ifadelerini kullandı.

Share: