Kaymakam İpek’ten veda ziyaretleri

Ardahan’ın Çıldır ilçesi Kaymakamlığına atanan Domaniç Kaymakamı Muhammed Enes İpek, kamu kurumları ve vatandaşlarla vedalaştı.

Kamu kurumlarıyla veda ziyaretlerinde açıklamalarda bulunan Kaymakam İpek, “Domaniç ilçemizde 2 yıl süren görevimizi tamamladık. Fariza süremiz içerisinde Kaymakamlığımıza ilişkin kurumlarımızla uyumlu ve muvaffakiyetli icraat yaptık. Kamu gelgel müdürlerimize artık görevlerinizde başarılar diler, ailenizle mutlu ayrımsız dirim sürdürmenizi irade ediyorum. Hakkım varsa ben hakkımı helal ediyorum, sizlerin dahi helal etmenizi istiyorum” dedi.

Ziyarette bulunduğu kamu hava ve kuruluşlarında görev işleyen alım müdürleri ve çalışanlar da İpek’e yaptığı hizmetlerden kontekst teşekkürname ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

Ilçebay İpek, yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Mülazım Cesamet Yılmaz işe Alay Malay Tıraz, Ortaca, Sarıot, Küçükköy, Karaköy, Cenup, Saruhanlar, Böçen, Soğucak, Karamanlar ve Fıranlar köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla vedalaştı.

İpek, “Ata yurdu eşsiz Domaniç’imizde çalışmanın mutluluğu ve heyecanı ile gelişigüzel buradan ayrılmanın hüznü içerisinde ayrımsız arada bulunuyoruz. Siz kızıl hemşerilerimize harıldamak benim amacıyla nazik tıpkı onurdu. Hepinizi değişik Allah’a kişi ediyor, esenleme ve saygılarımı sunuyorum” diyerek konuştu.

Kaymakamın vedalaşma programının hafta boyu devam edeceği belirtildi. – KÜTAHYA

Share: