Karı bakma kavgasında soluk aktı! Bir güç hayatını kaybetti

Adana’nın Seyhan ilçesi Sakarya Mahallesi’nde 24 Ilkgüz haset saat 23.00 sıralarında,meydana mevrut olayda sokakta yürüyen Sinan Uca Yüceer, Y.K. isimli çocuğun evleri gözetlediğinden şüphelendi. Y.K.’nin yanına yaklaşan Yüceer, “Sen kimsin? Hastalık evleri gözetliyorsun?” diyerek sordu. İddiaya göre Y.K., “Sana ne? Sen bu mahallenin ağası mısın?” diyerek yanıt verince Sinan Mürtefi Yüceer küfretti.

OĞLUNA KÜFREDEN KİŞİNİN EVİNE BASKIN YAPTI: 1 KİŞİ ÖLDÜ

Eve giden Y.K., durumu babasına anlattı. Çocuğunu dinledikten sonra Emrullah Küsem, 3 arkadaşı ile alay malay mahalleye geldi. Emrullah Küsem, evine gittiği Sinan Büyük Yüceer, kardeşi Emrah Yüceer ve 64 yaşındaki babası Mehabetli Delicesine Yüceer ile tartışmaya başladı. Kavgaya dönüşen olayda Uca Atmaca Yüceer, Emrullah Küsem’i kolundan bıçakladı. Küsem’in arkadaşı 32 yaşındaki Cemil Büyükbaş ise Emrah Yüceer’i yanı sıra getirdiği bıçağı göğsüne ve karnına sapladı. İhbarla bölgeye çokça sayıda polis güçleri ve esenlik ekibi gönderme edildi. Polisin müdahalesi ile cidal sona ererken, vahim gaileli Emrah Yüceer, ambulansla hususi hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan Yüceer, 26 Ilkgüz’de hastanede yaşamını yitirdi.

5 KİŞİ ADLİ KONTROLLE SERBEST

Olayla ilgilendiren mücahede başlatan polis güçleri ekipleri, kavgaya karışan 8 şüpheliyi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin peşi sıra adliyeye gönderme edilen Emrullah Küsem, arkadaşları Tutulmuş Ertaş (25) ve Cemil Büyükbaş, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. Karşı gruptaki Mürtefi Şahin Yüceer, Sinan Mualla Yüceer, Hüseyin H. (37), Kurtuluş D. (33) ve Hedef S. (25) ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Share: