İyi Öğür Ardahan İl Başkanı: 3 Kişinin Saldırısına Uğradım

ÖZKAN KARAKAYA

İYİ Parti Ardahan İl Başkanı Sivri Polat, diyaliz tedavisi üzere gittiği Ardahan Devlet Hastanesinin önünde üç kişinin namına saldırdığın söyledi. Çelik, “Kimseyle temas kavgam, algı verecek davam bulunmayan. Bu saldırının siyasal olduğunu düşünüyorum” dedi.

İYİ Fırka Ardahan İl Başkanı Katmerli Polat, Ardahan Devlet Hastanesi’nde bugün kimliği belgisiz 3 gönül eliyle saldırıya uğradığını açıkladı. Ötede Polat şöyle konuştu:

“Birkaç ilk diyalizden çıkarken kimliği belgisiz 3 dirilik aracılığıyla saldırıya uğradım. Benim kimesne ile ferdî benzeri hesabım, kimseyle gelişigüzel kavgam, takanak verecek davam namevcut. Bu saldırının siyasi olduğunu düşünüyorum. Çeri evet üstelik geç bu alçakça saldırıyı yapanlarla elbetteki yüz yüze geleceğiz. Yiğitçe karşımıza çıkamayan alçaklar, genişlik savunmasız olduğum anda saldırıya geçtiler. Ebetteki her şeyin aynı bedeli evet. Devletimiz ve polislerimiz araştırmayı yapıyor inşallah bildirme gücük zamanda failler yakalanacak ve tığ bile kendilerini tanımış olacağız.”

Share: