İYİ Fırka Evcil Yönetimler İstişare Toplantısı Çorum’da yapıldı

İYİ Öğür Evcil Yönetimler Başkanlığınca hazırlanan domestik yönetimler meşveret toplantısı, Çorum’un Sungurlu ilçesinde yapıldı.

İYİ Fırka Evcil Yönetimler Başkanı Mukavemetli Ergun, derinti üzere geldiği ilçede Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i musahabe etti. Arkası Sıra esnaf ziyareti özne Ergun, elan bilahare partililerle, Sungurlu Belediyesi mesire alanında düzenlenen domestik yönetimler enformasyon toplantısında aynı araya geldi.

Ergun, burada yaptığı konuşmada, 2022’nin lehçe kalifiye 4. toplantısını organize ettiklerini söyledi.

Toplantılarda, İYİ Tümen’nin yerli yönetimlerle müntesip politikaları ile yerel yönetimlerin sorunlarını kıymetlendirme fırsatı bulduklarını belirten Ergun, bu sayede elan varlıklı tıpkısı politikaya eş olduklarını ifade etti.

İYİ Fırka’nin Türkiye’yi güçlendirilmiş parlamenter sisteme etmek istediğini hatırlatan Ergun, Türkiye’nin çabucak saylav demokrasiye dönmesinin tıpkısı yoksulluk halini aldığını öne sürdü.

Ergun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener başkanlığında, önce seçimde bir numara tümen olacaklarına inandığını dile getirerek, “Mecmu bu sorunları çözebilecek bir tane bulunak İYİ Fırka’dir. Çünkü Türkiye’nin sunu donanımlı ve kudretli kadrolarına ehil partisi İYİ Fırka’dir. Bundan ekolojik ortam, milletimizin partimize göstermiş olduğu teveccüh gelişigüzel sabık aktarılma artmaktadır. Bu fütur ortamında, İYİ Parti ve liderimiz Meral Akşener milletimizin umudu haline gelmiştir. İktidarın alternatifi İYİ Tümen’mizdir.” diye niteleyerek konuştu.

Toplantıya, İYİ Fırka Samsun Milletvekili Bedri Yaşar ile Yerli Yönetimler komutan yardımcıları Burhanettin Kocamaz ve Mete Adam, İYİ Tümen Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Sungurlu Şehremini Abdulkadir Şahiner ile Çorum, Amasya, Tokat, Çankırı, Yozgat ve Kırıkkale illerinden partililer katıldı.

Share: