Ilbay İlhami Denizköpüğü, yılın son gecesinde fariza başındaki personelleri müzakere etti

Çanakkale Valisi İlhami Eskişehir Taşı, yılın son gecesinde görevi başında olan personelleri mülakat edip, kullanılmamış yıllarını kutladı.

Nişan Polis Güçleri Merkezi Amirliği, Çanakkale’ye girişi ve huruç noktalarındaki polis uygulama noktası ve iskele meydanında görev fail polis memurları ile Anafartalar Polis Güçleri Merkezi Amirliğini görüşme eden Vali İlhami Aktaş, polis merkezinde görevli polis güçleri memurlarıyla bir araya gelerek polislerin yeni yılını kutladı.

Uygulama noktalarında görevli polis güçleri memurlarıyla tıpkısı müddet dostça ederek yapılan icraat karşı hikmet düz Ilbay İlhami Denizköpüğü, çalışmalarında başarılar diledi. yeni yıl ziyaretleri çerçevesinde Açıkgöz Biçim Komutanlığı ve Kenar Asayiş personelleri ülfet fail Ilbay İlhami Magnezit, cingöz ve kıran düzenlilik personelleri ile aynı müddet görüşerek bakir yıllarını kutladı, personellere görevlerinde kolaylıklar diledi.

Yılbaşı ziyaretlerinde son adına Çanakkale Havalimanı ile DHMİ Kurtarma ve Cuşuhuruş İstasyonunu müzakere fail Vali İlhami Lüle Taşı, Çanakkale Hava Meydanı personeliyle bire bir süre görüşerek bakir yıllarını kutladı, personellere görevlerinde başarılar diledi.

Yılbaşının erinç ve büzük içerisinde geçmesi için gerekli tamam tedbirlerin alındığını kaydeden Vali İlhami Patal, “2023 yılının hem Çanakkaleli hemşehrilerimiz hem da hep milletimiz için sağlık, mutluluk ve varlık içerisinde geçmesini istek ediyorum” dedi.

Ilbay İlhami Magnezit’a, Çanakkale Cumhuriyet Altını Başsavcısı Altuğ Kürşat Atmaca, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Güllabi Komutanı J. Kd. Miralay Sadi Temiz ve Kıyı Güvenlik Batı Marmara Ekip Komutanı SG. Yb. Ercan Şevket haremlik etti. – ÇANAKKALE

Share: