Icra Vekili Soylu: “Kılıçdaroğlu sakıt aynı LGBT peşine. Böyle anlayışı ortaya koyan benzeri siyasal parti lideri evet mu”

Icra Vekili Aristokrat: “Kılıçdaroğlu düşmüş tıpkı LGBT peşine. Hakeza anlayışı ortaya koyan tıpkısı siyasi parti lideri tamam mu”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu:

“Türkiye 100 yılı hoppadak 780 bin kilometrekareye ilgili değildir

” İYİ Tümen’nin, Meral Akşener’in patronu Amerika. Bu büyüklüğünde kıytırık”

ESKİŞEHİR – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Yüzyılı’nın değerler yüzyılı olduğunu vurgulayarak, “Eksiksizlik Kılıçdaroğlu sakıt bire bir LGBT peşine. Adamın tıpkısı derdi var. Erkeklerle erkekleri, kadınlarla bile kadınları evlendirecek. Filhakika hakeza anlayışı ortaya koyan bire bir siyasal parti lideri tamam mu?” dedi.

Bakan Soylu, Eskişehir’de düzenlenen YANLIŞSIZ Öğür Teşkilat Akademisi programına karışmak için kente geldi. Burada ‘Türkiye Yüzyılı’ konulu eğitimde aynı müzakere işleyen Soylu, Türkiye Yüzyılı’nın hemen 780 bin kilometrekarelik alanı kapsamadığını, çevredeki coğrafyaları üstelik kapsadığını belirterek, “Türkiye nazik amal yaptı ama bu işlemler burada bitmez. Kül da Türkiye’nin 100. yılı bu yüzden var. Tığ büyük bir coğrafyayız. Bakın Türk Devletler Teşkilatı’nda o fotoğrafın dünyaya verdiği yiğitlik var, bir birlikte birilerine verdiği bulut var. İşte o ışık bize ayrıksı benzeri anlayışı sağlamalıdır. Ayrımsız taraftan Erbil, tıpkısı taraftan Bağdat, Şam, İslamabat, hassaten Tahran, bütün yaşayış içerisinde olursa tığ bir geçim adası oluruz. Türkiye 100 yılı takkadak 780 bin kilometrekareye ilişkin değildir” diye niteleyerek konuştu.

“Meral Akşener’le Pervin Buldan kül tıpkısı tantanacı”

İYİ Fırka ve Meral Akşener’in patronunun Amerika olduğunu belirten Soylu, “Meral Akşener’le Pervin Buldan birlik bir tantanacı. İstanbul Büyükşehir Belediye genel müdürlüklerini paylaşırken cenk etmiyorsunuz. Ankara Belediyesi’ndeki ihaleler aksamadan giderken çarpışma etmiyorsunuz amma sanki öz aranızda bire bir kavga varmış hissi vererek milletin cebinden tıpkı şeyleri koparmaya, ütmeye çalışıyorsunuz. Sizin bu yalanınıza kim inanır? İkinizin bile patronu benzeri. PKK’nın dahi, HDP’nin dahi patronu Amerika İYİ Parti’nin, Meral Akşener’in patronu Amerika. Bu büyüklüğünde cılız” dedi.

“Hakikaten böyle anlayışı ortaya koyan tıpkı siyasi parti lideri tamam mu?”

Türkiye Yüzyılı’nın değerler yüzyılı olduğunu söyleyen Aristokrat, “Türkiye Yüzyılı değerler yüzyılı. Kemal Kılıçdaroğlu sakıt ayrımsız LGBT peşine. Adamın bir derdi var. Erkeklerle erkekleri evlendirecek, kadınlar

Share: