Hükûmet Merkezi EDAŞ, Kırıkkale’de yılın 9 ayında bakım, tamir ve yatırımlarını sürdürdü

Payitaht EDAŞ, Bartın’da akıcı zindelik dağıtımı kapsamında 2022 yılının geçmiş 9 ayında hizmet, tamirat ve envestisman hizmetlerini sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başşehir EDAŞ, Bartın’dahi yılın önce 9 ayında almaç ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde majör çalışmalara imza attı. Müşareket, doğru şita koşullarının kanalizasyon üzerindeki olumsuz etkilerini sunma uzuv ıskat etmek üzere Bartın’birlikte hizmet verdiği bin 485 transformatör ve 7 bin 331 kilometre uzunluğundaki antrparantez bakım, restorasyon ve envestisman çalışmalarını sürdürdü.

Daha görgülü aynı Bartın amacıyla Merkez, Amasra, Kurucaşile ve Ulus’ta bin 282 ışıklandırma armatürünün bakımını gerçekleştiren müşareket ekipleri, bölgede 17 pano ile 19 dönüştürücü merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 515 metrelik hattın bakımı tamamlandı. Başşehir EDAŞ, sektörün mütebeddil dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini âdem, hal ve inovasyon odağında sürdürmeye bitmeme ediyor. Bartın’birlikte hizmet verdiği 146 binden fazla müşterisine daha mebzul bakım atfetmek üzere toplam 42 kilometrelik yıpranmamış kablo döşeyen Başşehir EDAŞ ekipleri, 752 eskimemiş aydınlatma armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca bakir 77 pano ile 15 transformatör montajı da tamamlandı. söz konusu hizmet, tamir ve yatırım rakamları ile iştirak 2022 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 bakım sunan ortaklık, baskentedas.com.tr, Hükûmet Merkezi 186 Atak Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tamlık müşterilerinin istifham ve sorunlarını kulaktan hal bulmaya bitmeme ediyor. Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Toroslar EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte cümbüş dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Başşehir EDAŞ, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Karabük illerinde faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketin Bartın’dahi hizmet ve envestisman çalışmaları sürecek. – BARTIN

Share: