Gümüşhane 3. husus haberleri… Gümüşhane’de 2 bala babasının öldürüldüğü silahlı saldırının görüntüleri ortaya artık

Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde arabada oturduğu sırada maktul 2 yavru babası Erkan Antrenör’a yönelik silahlı saldırının görüntüleri ortaya imdi.

Olay 8 Ekim’bile Şiran ilçesi Yeşilbük beldesinde meydana geldi. Alınan bilgiye bakarak, Erkan Antrenör (35), kuzeni E.B. ile gelişigüzel Yeşilbük Belediyesi önündeki kilitsiz küreksiz açkı içerisinde otururken henüz başlangıçta aralarında münazaa olduğu tez edilen Ahmet B. yanlarına geldi. Ahmet B. hiçbir husus söylemeden silahını çıkartıp Erkan Antrenör’a dokunaklı etti. Erkan Koç başından vurulurken, silah seslerini duyan yer sakinlerinin ihbarı üzerine fenomen hesabına 112 acil keyif ve bitirmiş ekipleri atıf edildi. Kanlar içerisinde kalan 2 yavru babası Erkan Çalıştırıcı, ambulansla kaldırıldığı Şiran Cesamet Hastanesinde yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Hiçbir madde söylemeden vurup kaçmış

Öte yandan, silahlı saldırının asayiş almaç görüntüleri ortaya daha çok. Görüntülerde Erkan Çalıştırıcı’un kuzeni E.B. ile alay malay Yeşilbük Belediyesi önünde kâin meydanda araç içerisinde oturduğu, Ahmet B.’nin ise yanlarına gelerek hiçbir şey söylemeden şoför koltuğunda oturan Erkan Çalıştırıcı’a dağ ederek fenomen yerinden uzaklaştığı, silah sesleri üzerine çevre sakinlerinin de olay adına geldiği görülüyor. Bahis ile ait oğlu Erkan Çalıştırıcı’un 2020 yılında Ahmet B.’ye bire bir familya yaptığını bu nedenle aralarında algı verecek davası olduğunu ancak daha sonradan Ahmet B.’nin borcu ödediğini ve barıştıklarını tabir fail baba Mürsel Antrenör,Ahmet B.’nin oğlunu sebep öldürdüğünü bilmediğini söyledi.

Silahlı saldırıda hayatını kaybeden Erkan Koç geçen salı günü Şiran Yeşilbük Beldesi’nde mevcut Yeşilbük mezarlığına gözyaşları ortamında defnedilirken, fenomen yerinden kaçan ve silahını zımni saldırının gerçekleştiği çağ jandarma ekiplerine konfirmasyon olan Ahmet B. tutuklanarak cezaevine gönderildi. – GÜMÜŞHANE

Share: