Elazığ’daki konseri tağyir edilen İrem Derici’den aksülamel: Ego siyasetler üstüyüm, sevenlerimle kontrol giremezsiniz

Elazığ’bile 30 Eylül-2 Teşrinievvel ortada gerçekleşecek olan Salçalı Köfte Festivali’nde 30 Eylül tarihinde İrem Derici, 1 Teşrinievvel tarihinde Mithat Beli ve Ölçü Uçan, 2 Ilk Teşrin tarihinde ise Sakiler grubu tayf alacaktı. Ancak etkinliğe günler kaldığında Derici’nin vereceği dinleti tağyir edildi.

İREM DERİCİ’YE TEPKİ GELDİ

Elazığ’daki gâh siyasi parti ve STK temsilcileri, İrem Derici’nin dinleti verecek olmasına aksülamel gösterdi. Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası vasıtasıyla planlı etkinlikteki, İrem Derici konserinin fesih edileceği belirtildi.

“BEN SİYASETLER ÜSTÜYÜM”

İptal kararının ardından Twitter hesabından ara 2021’üstelik Elazığ’birlikte verdiği konserin görüntülerini de paylaşan Derici, şu sözlerle başkaldırı etti: “Elazığ halkı beni istememezlik yapmamıştır, buna eminim, bizim seçme ant özel tıpkı bağımız oldu. Ben partiler üstüyüm, ben siyasetler üstüyüm! Ego sanatçıyım! Şarkılarım milyonlara hitap şayan. Sevenlerimle kontrol giremezsiniz.”

“SİZİNLE BULUŞUP ŞARKILARIMI BAĞIRA ÇAĞIRA SÖYLEYECEĞİM”

“Sunu kısa zamanda bire bir şekilde sizinle buluşup şarkılarımı bağıra çağıra söyleyeceğim. Bunu birlikte buraya not edin! Bende nitelik, araç, ilmek, ırk, seks ayrımı olamaz! Ego yemeden içmeden severim! Hem dahi haddinden fazla severim! Seni haddinden fazla seviyorum Elazığ!”Share: