Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, CHP Çalışanı Alp Ermiş Kayaç ve Yalaz Yılmayan Çiftinin Düğününe Katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin basın biriminde etkin Kahraman Ermiş Kayaç ile Alev Yılmaz’ın düğününe katıldı ve çiftin nikah şahitliğini yaptı. “Evde sizin sözünüz geçerli olacak. Bizim evde anca” diyen Kılıçdaroğlu, evlilik cüzdanını Alaz Yılmaz’a verdi.

CHP’nin basın biriminde fariza özne Yiğit Ermiş Kaya ile Yalaz Yılmayan, bugün acun evine girdi. Kayaç ve Yılmayan’ın Yenimahalle Belediyesi Manzume Bilgi Firez Merkezi’ndeki düğüne, Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Reisi Mansur Bati, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Çiftin nikah şahitliğini, Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, Mahdut Okkalı, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi akademisyenlerinden Gökhan Keder ve Rabıta Akça yaptı. Nikahı, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kaydı.

Evlilik cüzdanını tekme Eksiksizlik Kılıçdaroğlu sunma etti. Kılıçdaroğlu, “Aile birlikteliği alelade haddinden fazla mehabetli. Arada tartışacaksınız, seçkin evlilikte olduğu üzere. Amma zinhar ola ki birbirinize olan saygıyı katiyen unutmayın” dedi. “Evde sizin sözünüz makbul olacak. Bizim evde anca” diyen Kılıçdaroğlu, evlilik cüzdanını Alev Yılmaz’a verdi.Share: