Dini nikahla evlenip bebek yaptı! 14 yıldır çocuğunu bir öğün bile göremedi

İddiaya bakarak 37 yaşındaki Turgay Telsiz, 2005 yılında askerdeyken telefon ile görüştüğü E. A. ile yordam kurdu. Askerliği biten Telsiz, Adana’nın Kozan ilçesine gelerek ekincilik işçiliğine başlayıp burada sülale tuttu. Karabük’te kıpırdak E.A’birlikte Telsiz’in yanına gelerek dini nikahlı bire bir şekilde beraber yaşamaya başladı.

EVLENDİKTEN 1 YIL SONRADAN HAMİLE KALDI

Aradan güzeşte 1 yıl böylece E. A. gebe kaldı. Hamileliğinin 6. ayında Karabük’e revan Telsiz ve E.A., burada 1 ay kaldı. Henüz sonra Toygar Telsiz, Osmaniye’ye hoşgörüsüz döndü. 3 ay sonradan 2008 yılının Nisan ayında Karabük Doğumevi’nde benzeri kız çocuğu dünyaya getiren dini nikahlı eşi Telsiz’i arayarak “Gel çocuğunu al” dedi.

“ÇOCUĞU EVLATLIK VERDİM, BİZİ UNUT”

Karabük’e çocuğunu almaya revan Telsiz’e eşi iddiaya göre, “Ben çocuğu hizmetçi verdim. Beni bile unut, çocuğu dahi unut” dedi. Bunun üzerine savcılığa suç duyurusunda kâin Turgay Telsiz, çaresizce memleketi Osmaniye’ye ansız döndü. O zaman bugündür yüzünü bile on paralık görmediği çocuğunu arayan Telsiz, çocuğunun E.A. vasıtasıyla ayrıksı benzeri aileye evlatlık verildiğini tez etti.

“BEN ÇOCUĞUMU EKSILTMEK İSTİYORUM”

Şu anda 14 yaşında olan ve kız çocuğu olduğunu bildiği çocuğunun yüzünü de hiç görmediğini belirten Toygar Telsiz, “Parçalanmamış bu iddialarımın gerçekliği filhakika açığa imdi. E. A. ve ailesi ile arkadaşları benim çocuğum doğduğu devir servet karşılığı satarak beslengi vermişler. Ben çocuğumu istiyorum. Sunma azından hele yüzünü yolmak istiyorum. Ego bire bir babayım, ölmeden önceki çocuğumun yüzünü yutmak benim hakkım. E. A. karşı savcılığa suç duyurusunda bulunmuştum. Hiçbir husus çıkmadı. Avrat elini kolunu sallayarak geziyor” dedi.

Share: