Didim’de 74 yaşında gelen ikinci ilkbahar

Münevver Büyükşehir Belediyesi Didim Huzurevinde mütezayit 74 yaşındaki Arif Çukurovalı ile Zeynep Dönmez huzurevinde gerçekleştirilen merasimle evlendi. Nikahı Didim Belediye Reisi Deniz Atabay’ın kıydığı dernek merasiminde Çukuroavalı çifti dernek pastası kesti.

Entelektüel Büyükşehir Belediyesi Didim Yaşlılar Yurdu’nde artan 74 yaşındaki Arif Çukurovalı ile Zeynep Dönmez acun evine girdi. Huzurevinde gerçekleştirilen nikah merasimine Didim Belediye Reisi A. Bahir Atabay, Kültürlü BŞB Karı ve Sülale Hizmetleri Dairesi Başkanı Şenay Polatır, Bölüm Müdürü Yoldaş Taşkır, Yaşlılar Yurdu Müdürü Aytül Çelik ile yaşlılar yurdu sakinleri ile çalışanları katıldı.

Arif Çukurovalı ile Zeynep Dönmez çifti alkışlarla salona gelirken, genç çiftin nikahını Başbuğ Atabay kıyarken, şahitliklerini ise Büyükşehir Belediyesi müdürleri yaptı. Tüvana çiftin nikahının ardından erinç evi sakini arkadaşları tekme merdane ve ayva hediye ederek hezel yaptı.

Canlı çift düğün pastası kesmesinin arkası sıra geçmiş dansını yaptı. Kültürlü BŞB orkestrası tarafından çalınan müzik eşliğinde yaşlılar yurdu sakinleri gönüllerince eğlendi. Komutan Atabay ise yeni çifte bundan ahir hayatından mutluluklar dileyerek, hakeza tıpkı mutluluğa kuma olmaktan bahtiyar olduğunu rapor etti.

74 yaşındaki Arif Çukurovalı ile Zeynep Dönmez ise hayatlarının ikinci baharını yaşadıklarını anlatım ederek, kendileri üzere yapılan kül hazırlıklardan muhit Ziyalı Büyükşehir Şehremini Tutku Çerçioğlu özellikle koyulmak amacıyla emeği geçen herkese teşekkürname etti. – AYDIN

Share: