Dev yer araçlarının engellerde yaşadığı print anlar kamerada

Dev arazi araçlarının engellerde yaşadığı yumruk anlar kamerada

Off road araçları Pendik’te engebeli parkuru yarışarak aştı

Pendik’te Extreme Off Road yarışları içki kesti

İSTANBUL – Pendik Belediyesinin karı sahipliğini yaptığı “Extreme Off Road Yarışı” çok sayıda Off-Road tutkununu tıpkı araya getirdi. Pendik Şehremini Ahmet Cin’in başlama verdiği yarışma, mülevven ve adrenalin yoğun görüntülere manzara olurken o anlar açıktan kesti.

Pendik Belediyesinin eş sahipliğinde 2022 Extreme Kupası’nın üçüncü ayağı Extreme Off Road yarışları düzenlendi. Programa; Pendik Şehremini Ahmet Cin ve çokça sayıda Off-Road tutkunu katıldı. Pendik Şehremaneti etabı ile başlayan ve Pendik Şehremini Ahmet Cin’in yıpranmamış yapılan yolda start verdiği yarış, sentetik ve tabii engeller ile mücehhez parkurları ile tutum makine tutkunlarına zevk kırcı tıpkısı hafta sonu yaşattı. Seyircilerin şişman bire bir heyecanla izledikleri yarışlarda sporcular alanı türap bulutuna boğdu. Mülevven ve adrenalin kırcı görüntülerin fon olduğu yarışlar çağ kesti. Öte yandan konkur alanı alarga dron ile görüntülendi.

” 15 takımın vadi aldığı ve 16 sağlam engelin olduğu benzeri off-road yarışmasına bugün karı sahipliği yapmış olacağız”

Laf karşı konuşan Pendik belediye reisi Ahmet Cin, “Zaman iyice aynı anıyla dercetmek istedik. Araba Sporları Federasyonuyla Pendik Belediyesi ve Osmanlıspor kulübüyle kolektif 3. girişim Off road yarışları Pendik’te olacak. Tığ üstelik bu vesileyle zaman başlangıç namına Abdülhamit ismini verdiğimiz yeni açmış olduğumuz yolda bu denemeyi yaparak bu off road araçlarıyla evvel açılışımızı yapmış olduk. Federasyonla beraber teşrikimesai halinde 15 takımın düz aldığı ve 16 kip engelin olduğu benzeri off-road yarışmasına zaman familya sahipliği yapmış olacağız. Yarışçı arkadaşlara başarılar diliyorum. Benim bile geçmiş deneyimimdi. Dokuz Canlı bir araç olduğunu gördüm. Arkadaşlarımızın işleri cılız kaçınan, anca gözüküyor.” dedi.

“Kip parkur namına Kaya geçişimiz ve Trap parkurumuz var”

Yarışmacılardan Büyük Fuat Demirci ” Tezyifkâr ateşli spor organizasyonu amacıyla Pendik Şehremaneti ahşa çok teşekkür ediyoruz. İnşallah kazasız belasız iyice benzeri yarış çıkaracağız. Seyirciler içinde inşallah domuzuna bir konkur olur. 2015’ten beri bu sporun içindeyim. Alanı gördük. Metanetli parkur namına Kayaç geçişimiz ve Trap parkurumuz var. İnşallah kazasız belasız bitireceğiz” dedi.

“Yarışmacıların çukurlara girip çıkması bizi haddinden fazla heyecanlandırdı”

Yarışı izleyen vatandaşlardan Emrullah Yılmaz, “Yarışmanın heyecanını çocuklarımla birlikte gitmek istedim. Fena Hâlde tıpkısı düzlem, Pendik Bekediyesi’ne teşekkür ederim. Araçları tutkun olmak bizi bahtiyar etti. Yarışmacıların çukurlara girip çıkması bizi çok heyecanlandırdı. diyerek konuştu.

Share: