Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Demir, Medical Point Gaziantep’te göreve başladı

Yavru Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Çıpa, Medical Point Gaziantep Hastanesi’nde züğürt kabulüne başladı.

Medical Point Gaziantep Hastanesi’nden yapılan açıklamaya göre, sayrılarevi eksper ve heveskâr kadrosunu genişletmeye bitmeme ediyor.

Bu çerçevede Uzm. Dr. Baver Çıpa dahi Medical Point Gaziantep Hastanesi kadrosuna dahil oldu.

Verilen bilgiye bakarak Çıpa, 2002 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini, 2011 yılında ise Ankara Bala Hematoloji Eğitim ve Araştırı Hastanesi’nde eksperlik eğitimini tamamladı.

Türkiye’nin birçok durumunda fariza fail Uzm. Dr. Baver Demir, ilk namına 2002 ile 2005 yıllarında Mardin 4 Nolu Sağlık Ocağı-112 Müstacel Esenlik Hizmetleri’nde, 2005 ile 2007’birlikte Diyarbakır Dalan 10 Nolu Dispanser’nda, 2007 ile 2011 Ankara Bala Hematoloji Eğitim Araştırı Hastanesi’nde Uzmanlık Eğitimi ve 2011 ile 2013’te Hakkari Devlet Hastanesi’nde zorunlu hizmetini tamamladı.

Çıpa, serencam olarak ise 2013 ile 2020 yıllarında ise Gaziantep Cengiz Gökçek Karı Mevlit Çocuk Hastanesi’nde çalıştı. Birçok kurs ve şehadetname sahibi olan Yavru Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Demir, halen Epigenetik-Moleküler Genetik alanlarında eğitimine devam ettiği kabilinden, Türk Tabipler Birliği’ne üstelik üye bulunuyor.

Share: