Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’tan yeni yıl ziyaretleri

Çanakkale Valisi İlhami Magnezit, yeni yıl zımnında ziyaretlerde bulundu.

Vali Aktaş, Seddülbahir, Yahya Çavuş, 18 Mart, Anıt, Seyit Onbaşı, Anafartalar, Conkbayırı, Truva, Arıburnu tabiiyet evleri, Çocuk Destek Merkezi ile Hüseyin Özcan Bala Evleri Sitesi’ni müzakere etti. Çocukların yeni yılını kutlayan Aktaş, onlarla yakından ilgilenip ayrımsız süre kardeş kardeş etti.

Eskişehir Taşı ziyaretlerini Çanakkale Kavşak ve Diş Sağlığı Merkezi, Mehmet Akif Ersoy Ihtişam Hastanesi, ÇOMÜ Uygulama ve Araştırı Hastanesi, Çanakkale İtfaiye Müdürlüğü ile 112 Müstacel Davet Merkezi ile sürdürdü.

Hastanelerde tedavileri devam fail hastalarla görüşen Magnezit, itfaiye ve çağrı merkezi çalışanlarının bile kullanılmamış yıllarını tebrik etti.

Çanakkale Huzurevi Yaşlı Hizmet ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini de ülfet eden Vali Patal, yaşlılar yurdu sakinlerinin temenni ve beklentilerini dinledi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti rapor fail vatandaşlar, yıpranmamış yılda kendilerini serbest bırakmayan Ilbay İlhami Patal’a teşekkür etti.

Vali Eskişehir Taşı’a ziyaretlerinde Ev ve Toplumsal Hizmetler İl Müdür Vekili Çağ Bağcı, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Ömer Pekmez, İl Esenlik Müdürü Opr. Dr. Gökhan Baştürk zevcelik etti.

Share: