Bodrumspor-Sakaryaspor maçının arkası sıra

Spor Göt 1. Lig’in 8. haftasında Sakaryaspor’u 5-0 yenik fail Bodrumspor’un maharet direktörü İsmet Taşdemir, yakaladıkları pozisyonları değerlendirdiklerini ve güzel benzeri yengi aldıklarını söyledi.

Taşdemir, maçın arkası sıra planlı matbuat toplantısında, bando olarak sevinçli bire bir zaman geçirdiklerini belirtti.

Rakibi analiz ettikten sonra oyuncularıyla paylaştıkları serian birden herhangi bir şeyi sahada gördüklerini anlatan Taşdemir, “Bence bugün iki ayrımlı takımdı sahada karşılaşanlar. Birisi bar oyununu çokça gür oynamaya müteharrik aleniyet arada gani de uygulayan, biri bile uğraş gücü efdal benzeri takımdı. Biz akıllıcasına kapatmaları yapıp akıllıcasına pozisyonları de yakaladık, yakaladıklarımızı birlikte değerlendirdik. Haddinden Fazla fena hâlde bile aynı galibiyet aldık o yüzden bile mutluyum.” ifadelerini kullandı.

İlker Püren: “Ne olayın içerisine girebildik, ne oyun oynayabildik”

Sakaryaspor Beceri Direktörü İlker Püren üstelik hem oynadıkları baziçe hem bile aldıkları sonuçtan üzüntü duyduklarını söyledi.

Hiç beklemedikleri ayrımsız skor aldıklarını aktaran Püren, “Elbette ki futbolun içinde bunlar var. Oyunun tevessül düdüğü ile genişlik azından bir imge ve skoru lehine çevirebileceğiniz baziçe ortaya koyabiliyorsunuz. Bugün ne olayın içerisine girebildik, hangi baziçe oynayabildik. Futbol hesabına konuşabileceğimiz açıkçası tek tıpkısı öz bulunmayan. Neden hakeza inişli yokuşlu ayrımsız grafik içerisinde olduğumuzu üstelik bilmiyorum.” diye niteleyerek konuştu.

Püren, hafta arası rakip takımı ferah çözümleme ettiklerini oyuncularla de yaptıkları toplantılarda dahi maçın öneminden bahsetmelerine rağmen sahaya çıkınca işlerin tek istedikleri kadar gitmediğini belirtti.

Rakip takımın kazanmayı kendilerinden haddinden fazla elan aşkın istediğini anlatım eden Püren, şunları kaydetti:

“Zaman Bodrumspor’un beherglas oyuncusu oyuna giren girmeyen kâffesi oyun içindeydi ama biz maatteessüf bunu yapamadık üzgünüz. Camiamız, taraftarımız, banko bunu türe etmiyor. Kulüp Başkanımız Sayın Cumhur Gailesiz bu işin süresince korkulu faaliyet gider eden bizim rahat çalışabilmemiz için pahal müstevi hazırlayan benzeri başkan. Bu serencam ve oyunla bizi destekleyen insanları üzmeye kesinlikle hakkımız namevcut. Sakarya’ya döndüğümüzde oturup konuşacağız ve kat haritası belirleyeceğiz. Bu duruma gene düşmemek yerine pekâlâ tıpkısı kat izlememiz gerekiyorsa o yolu izleyeceğiz. Çalıştırıcılık hayatım süresince ilk kez böyle benzeri oyun ve skorla alın karşılaşıyorum. İnşallah bire bir elan hakeza ayrımsız devir kader olanaksız.”

Share: