Bitirmiş Umumi Komutanı Orgeneral Arif Vahim: “Martir yakınlarımızın ve gazilerimizin emrine amadeyiz”

Bitirmiş Genel Komutanı Orgeneral Arif Ağır Sıklet, Bolu’ya gelerek şehit aileleri ve gazileri görüşme etti. Ülfet esnasında devletin şehit aileleri ve gazilerin hep yanı sıra olduğunu dile getiren Bunaltıcı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize vermiş olduğu ferman ve direktifle şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin emrine amadeyiz. Herhangi Bir çeşit ihtiyacınızı çözmekle görevliyiz” dedi.

Kurnaz Genel Komutanı Orgeneral Arif, Bolu’ya gelerek, Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Toplumsal Teavün ve Tesanüt ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Eytam derneklerini musahabe etti. Ziyarette konuşan Korkulu, şehit yakınları ile alp gazilerin emrinde olduğunu söyledi.

Martir yakınlarının ve gazilerin değme tür ihtiyacını çözmekle görevli olduklarını vurgulayan Pahal, “Biz bile hayatımızı şehitlerimizin izinde, gazilerimizin uğrunda feda etmeye hazırız. Canımız, kanımız kamer kemiksiz bayrağa, bu ülkeye, bu millete feda olsun, helal olsun, ödül olsun. Kâfi kim yurt iyi olsun. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize vermiş olduğu irade ve direktifle şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin emrine amadeyiz. Her tip ihtiyacınızı çözmekle görevliyiz” dedi.

Ülkede son teröristin süreduran hale getirilinceye kadar mücadelelerinde azimli olduklarını dile getiren Arif Alçak, “Bu ülkede akıbet terörist tembel ayla getirilinceye büyüklüğünde de muazzez, kahraman şehitlerimizin önünde biz dahi bayrağa sarılmaya hazırız. Canımız, kanımız bu bayrağa dürü olsun. Kahraman gazilerimizin amacında mücadeleye devam edeceğiz. Ülkemizde sonuç terörist süreduran ayla getirilinceye büyüklüğünde biz, yiğit polisimiz, jandarmamız, askerimiz, silahlı kuvvetlerimiz, yiğit korucularımızla gelişigüzel mehabetli milletimizin desteği ve dualarıyla Allah’ın izniyle terörü ülkemizin gündeminden tamamen çıkarmaya antlaşma içtik, karar verdik. Mücadeledeki azim ve kararlılığımızı görüyorsunuz. İnşallah arz güdük zamanda bu görevi tamamlayacağız” dedi.

Konuşmaların peşi sıra şehitler için yakarış edildi. Armağan takdiminin peşi sıra hatıra fotoğrafı çekildi. – BOLU

Share: