BBP Genel Başkan Yardımcısı Kasıt Arslan, Sivas’ta konuştu Açıklaması

Şişman Bağlantı Partisi (BBP) Umumi Başbuğ Yardımcısı Tasavvur Aslan, “Hangi Yunanistan hangi MEMLUK ne üstelik eksantrik bir ülkenin oyunları, tuzakları, tezgahları, tarihte temas devir ve temas eşya altında büyük olmayı bilmiş ve oyunları bozmuş aziz Türk milletini ve devletini ast edemez.” dedi.

Aslan, Sivas’ta partisinin İl Sedir Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Mersin Ağacı Polisevi’ne planlı terör saldırısında şehit olan polis memuru Sedat Gezer’e yağmur diledi.

Güvenlik güçlerinin vefakar operasyonlarıyla beli alıngan ve fert çekişen terör örgütünün serencam çırpınışlarını yaşadığını belirten Aslan, “Türk milletine düşmanlık eden birçok soysuzlar gibi yarıcı yıldırı örgütü de aynı daha anılmamak üzere çıktı tarihin koyu kuyularına atılmalı. Bu melaneti ortadan kaldıracak akıbet vuruşlar, ancak dışı operasyonu karışma aynı zaman ilk yapılmalı.” dedi.

Yunanistan’ın Türkiye’ye alın sergilediği politikayı eleştiren Arslan, “Hangi Yunanistan ne KÖLE hangi birlikte apayrı aynı ülkenin oyunları, tuzakları, tezgahları, tarihte gelişigüzel ant ve gelişigüzel kayıt altında büyük olmayı bilmiş ve oyunları bozmuş aziz Türk milletini ve devletini madun edemez.” dedi.

Enflasyon sorununa dahi değinen Arslan, devletin sorunun farkında olduğunu ve kimi önlemler alarak milletin refahı adına adımlar attığını söyledi.

Seçime 9 ay kaldığını hatırlatan Arslan, BBP’nin bu seçime “Cumhur İttifakı” içerisinde kişi adı, adayları ve amblemiyle katılacağını sözlerine ekledi.

Toplantıya BBP Genel Komutan Yardımcıları Murat Keder ve Doğan Ürgüp dahi katıldı.Share: