Balkan Kupası’nda savaş edecek Cizre Belediyespor hazırlıklarını sürdürüyor

Uçan Top AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Cizre Belediyespor, Moldova temsilcisi DORD Chisina ile 20 Ilkgüz’de, Kosova’nın KV Peja takımıyla üstelik 21 Ilkgüz’de yapacağı müsabakaların hazırlıklarını sürdürdü.

Geçen sezon Efeler Ligi’ni 6. sırada tamamlayarak Avrupa’ya gitmeye doğruluk kazanan Cizre Belediyespor, Şırnak Spor Salonu’nda 20 Eylül Salı haset saat 15.00’te DORD Chisina, 21 Ilkgüz Çarşamba haset ise saat 13.00’te KV Peja takımıyla karşılaşacak.

Takımın başantrenörü Burak Hascan, Cizre İlçe Güven Müdürlüğü Spor Salonu’nda gerçekleştirilen antrenmanda AA muhabirine, aynı ay süresince İstanbul’birlikte çok gani bire bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, bu hafta Balkan Kupası ile 1 Ekim’de başlayacak lige hazır olduklarını söyledi.

İstanbul’daki hazırlık müsabakaları kapsamında Galatasaray HDI Sigorta ile 2 maç yaptıklarını anımsatan Hascan, “Balkan Kupası’ndan etraf sezonu erken açtık. Şu zaman hiçbir sıkıntımız yok. Topluluk boyut, teknik ve taktik açıdan hazır durumda. Cizre Belediyespor kendisine hedefimiz Balkan Kupası’nı kazanıp Challenge Kupası’na katılmaya adalet girmek.” diye konuştu.

Oyunculardan Eksiksizlik Kayhan, yıpranmamış sezona ve Avrupa maçlarına genişlik gani şekilde hazırlandıklarını belirtti.

“Balkan Kupası’nda iki maçımız var ve bu maçları alıp Challenge Kupası’na beklemek istiyoruz.” diyen Kayhan, taraftarın desteğiyle kupayı kente lütfetmek istediklerini rapor etti.Share: