Bakkala revan çocuğa kapik saldırdı… Yılgı anları kamerada

Bakkala giden çocuğa kapik saldırdı… Yılgı anları kamerada

Köpeğin saldırısı sonrasında bacağından yaralanan çocuğu hayvan sahiplerinin evinin asansör kapısına bıraktığı ve aileye malumat vermediği ortaya daha çok

Eş, efsanevi sahiplerinden şikayetçi oldu

OSMANİYE – Osmaniye’da savmak almaya giderken sahibinin elinden kaçan köpeğin saldırısına uğrayan 14 yaşındaki çocuk yaralandı. Ofans anının güvenlik kamerasına yansıdığı olayda çorlu çocuğu, köpek sahiplerinin ailesine bili vermeden evinin asansör kapısına bıraktığı öğrenildi.

Olay, merkeze sınırlanmış Karaçay Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, akşam ezanı saatlerinde savsaklamak almak amacıyla evden sâdır 14 yaşındaki Ahmet Hakan Gök sahibinin elinden kaçan köpeğin saldırısına uğradı. Köpeğin ısırması sonucu bacağından yaralanan yavru, efsanevi sahipleri eliyle oturduğu apartmanın asansör kapısına bırakıldı. Ayrımsız süre sonra durumdan bilge olan sülale, çocuğu hastaneye götürerek tedavisini yaptırdı, hayvan sahiplerinden üstelik şikayetçi oldu.

Çocuğun yaralandığı kapik saldırı ise asayiş kamerasına yansıdı. Görüntülerde köpeğin saldırdığı çocuk kaçmasına rağmen peşini bırakmayan hayvan sahibi ve arkadaşının müdahalesine rağmen bacağından yakaladığı ve zorla bıraktığı düzlük aldı.

Oğlunu bakkala gönderdiğinde olayın yaşandığını nâkil asıl Emine Gök: “Eve geldiğinde üstü başı sıkılmaz konuşamaz durumdaydı hangi olduğunu fakat kalık saat sonradan söyledi. Kul derakap hastaneye götürdüm orda aşısını oldu ama üçüncü doz telkih ellerinde olmadığı için onu yaptıramadım, olayın maddesel ve manevi peşini bırakmayacağım. Muktezi şikayetimizi yaptık yetkililerden yardım bekliyorum” dedi.

Fenomen anını anlatan Ahmet Kağan Gök ise “Bakkala gidiyordum köpeği fark etmedim sahibinin yanından fırlayarak çabucak bana saldırdı. Kapik bana saldırınca ego bakkala akilane koşmaya başladım, kapik bacağımdan yakaladı, sahiplerinden biri köpeği zincirleyip götürürken başkası ise beni apartmanın asansör kapısına bıraktı” diye niteleyerek konuştu.

Share: