Ayak Topu: Haftanın programı

Futbolda TFF 2. Öbek’de 6, TFF 3. Lig’de 4. hafta maçları yapılacak.

Spor Mabat Süper Kütle ve Spor Kaba But 1. Küme’e milli maçlar zımnında duruluk verilirken, TFF 2. Tabur ve TFF 3. Lig’de cümbüş sürecek.

Liglerde yapılacak maçların programı şöyle:

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

Ferda:

15.30 Ankaraspor-Somaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

16.00 Esenler Erokspor-Eşin Group Nazilli Belediyespor (Esenler Erokspor)

16.00 İnegölspor-Isparta 32 (İnegöl İlçe)

25 Eylül Ahzüita:

14.30 Bayburt Hususi İdare-Arnavutköy Belediyespor (Bayburt Tendürüst Osman)

15.00 Sivas Belediyespor-HES İlaç Afyonspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

19.00 Amed Sportif Ameliyat-Bursaspor (Diyarbakır)

19.00 Anagold 24Erzincanspor-Menemen FK (Erzincan 13 Gücük Ay)

19.00 Çorum FK-Batman Petrolspor (Çorum Kent)

19.00 Tarsus İdman Yurdu-Şanlıurfaspor (Tarsus İlçe)

Kırmızı Grup:

Erte:

16.00 Uşakspor-Kocaelispor (Yardımcı 1 Ilkgüz)

19.00 Baynet İnşaat Balıkesirspor-Ankara Demirspor (Balıkesir Atatürk)

25 Ilkgüz Münasebet:

15.00 Pazarspor-GMG Kastamonuspor (Iş İlçe)

15.00 1461 Trabzon FK-Teco Karacabey Belediyespor (Yomra İlçe)

15.00 Adıyaman FK-Diyarbekirspor (Adıyaman Atatürk)

15.30 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-İskenderunspor (Karaelmas Kemal Köksal)

16.00 Sarıyer-Serik Belediyespor (Yusuf Ziyalı Öniş)

16.00 Weecoins Kırklarelispor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Kırklareli Atatürk)

19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir FK (Bakir Buca)

19.00 Fethiyespor-Etimesgut Belediyespor (Fethiye İlçe)

TFF 3. Yığın

1. Takım:

Erte:

15.00 Yomraspor-Belediye Derincespor (Yomra İlçe)

15.00 1954 Kelkit Belediyespor-1922 Konyaspor (Kelkit İlçe)

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Edirnespor (Faruk Çelik)

15.00 BC Group Ağrı 1970-Entegre Solar Elazığspor (Ilbay Lütfü Yiğenoğlu)

15.30 Amasyaspor FK-Nevşehir Belediyespor (Merzifon İlçe)

16.00 Çatalcaspor-Şehremaneti Kütahyaspor (Çatalca İzzettin)

19.00 Eskişehirspor-Hacettepe 1945 (Eskişehir Yıpranmamış)

19.00 Karşıyaka-Gema Polimer Mercanköşk Yıldızspor (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 52 Orduspor FK-Yıpranmamış Mersin Ağacı İdman Yurdu (Bakir Kalabalık)

2. Kol:

Erte:

15.00 Amberçay Eynesil Belediyespor-Kuşadasıspor (Vakfıkebir İlçe)

15.00 Elazığ Karakoçan FK-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Elazığ Doğukent)

15.00 Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor-Karaman FK (Eşkâl Spor Kompleksi)

15.30 Armoni Alanya Kestelspor-Bayrampaşa (Alanya Milli Buyuru)

16.00 Bulvarspor-Gümüşhane Sportif Cerrahi Müdahale (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

16.00 Ergene Velimeşespor-Kırıkkale Balaban Anadoluspor (Mustafa Eksiksizlik Atatürk)

16.00 Turgutluspor-Orduspor 1967 (Turgutlu 7 Eylül)

16.00 Darıca Gençlerbirliği-Alagöz Ana Ortaklık Iğdır FK (Darıca İlçe)

3. Kadro:

Ferda:

15.00 Osmaniyespor FK-Büyükçekmece Tepecikspor (7 Eş)

15.00 Utarit Ana Ortaklık Erbaaspor-Malatya Arguvanspor (Erbaa İlçe)

15.00 Siirt İl Özel İdaresi-68 Aksaray Belediyespor (Siirt Atatürk)

15.30 Ruz Holding Çankaya FK-Niğde Küçük Asya FK (Osmanlı)

16.00 Beyoğlu Bakir Çarşıspor-Artvin Hopaspor (Maltepe Hasan Polat)

16.00 Bitexen Sapanca Gençlikspor-Nişan Belediyespor (Trap Atatürk)

16.00 Efeler 09-Akhisarspor (Adnan Menderes)

16.00 Bergama Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Bergama 14 Ilkgüz)

16.00 Bursa Yıldırımspor-Muş 1984 Muşspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

Share: