Ardahan vukuf… İYİ Fırka Ardahan İl Başkanı Polat, darbedildi

İYİ Öğür Ardahan İl Başkanı Ölçüsüz Çelik, diyalize girdiği gördüğü hastaneden çıkarken 3 kişinin çifte ve yumruklu saldırısına uğradı. Belli Belirsiz yaralanan Polat, “Saldırının politik olduğunu düşünüyorum” dedi.

Olay, 10 Eylül’bile Ardahan Izzet Hastanesi bahçesinde yaşandı. Başkan Aşırı Polat, hastanede diyaliz tedavisini aldıktan sonradan aracına bineceği tam kimliği belirsiz 3 kişinin saldırısına uğradı. Çifte ve yumruklu saldırıda Çelik, hafif yaralandı. Namına saldıranların hastanenin güvenlik kameraları vasıtasıyla belirleme edildiğini ve şüphelilerin Ardahanlı olmadığını belirten Çelik şunları söyledi:

“Hastaneden diyalizden çıkarken henüz evvel on paralık görmediğim ve tanımadığım 3 güç tarafından saldırıya uğradım. Benim kimse ile kişisel tıpkı hesabım, kimseyle temas kavgam, takanak verecek davam namevcut. Bu saldırının siyasal olduğunu düşünüyorum. Asker ya bile geç bu alçakça saldırıyı yapanlarla elbetteki yüz yüze geleceğiz. Devletimiz ve polislerimiz araştırmayı yapıyor, inşallah sunu gücük zamanda failler yakalanacak ve tığ bile kendilerini tanımış olacağız.”

Saldırganların yakalanması için polis güçleri çalışmasını sürdürüyor.

Share: