Ardahan haberi! Ilbay Öner’den Çıldır ziyareti

Ardahan Valisi Hüseyin Öner köy ziyaretleri çerçevesinde Çıldır ilçesine vabeste Karakale, Damlıca ve Yukarıcanbaz köylerini musahabe ederek vatandaşlarla buluştu.

Beraberinde Çıldır Kaymakamı Muhammed Enes İpek, Çıldır Belediye Reisi Yakup Azizoğlu, İl Emniyet Müdürü Ünsal Manzara, İl Açıkgöz Komutanı Ramazan Kahraman ve ilişkin gurur ve kuruluşların müdürleri ile birlikte Karakale, Damlıca ve Yukarıcanbaz köylerine giden Vali Öner, köy konakları ve taziyet evlerinde muhtarlar ve vatandaşlarımızla buluştu.

Ilbay Öner yaptığı konuşmada, Serhat kaymakamlık Çıldır’a mecbur köylerimizi elan gür karakterize etmek, hem bile vatandaşlarımızın sav ve sıkıntıları yerinde itaat etmek üzere karye ziyaretleri gerçekleştirdiğini anlatırken, köylerimizin elan yaşanabilir ağıl getirilmesi noktasında devletin parçalanmamış imkanlarını yerinde kullanarak bakım etme gayretinde olduklarını söyledi.

Köylerdeki terbiye, içtimai hizmetler, erke, ulaşım, esenlik, düzenlilik ve asayiş hizmetleri noktasında vatandaşlarla sohbette mevcut Ilbay Öner, elan bilahare muhtar ve vatandaşların sav ve taleplerini dinledi.

Ilbay, kendisine yersiz sorun, bastırık ve taleplerin hızlı tıpkısı şekilde değerlendirilmesi ve imkanlar kadar lüzumlu çalışmaların yapılması yönünde talimatlarda bulundu.

Vatandaşlar de sorun ve taleplerini bizzat üslup fırsatı bulmaktan duydukları memnuniyeti anlatım ederek Vali Öner’e teşekkür ettiler. – ARDAHAN

Share: