Altınordu Oto Galericiler Sitesi’nde düşüncesiz sayım başladı

Altınordu Belediyesi’nin Ordu’yu Altınordu’yu ikinci umum oto ticaretinde bölgesinin yıldızı yapacak “Oto Galericiler Sitesi” yapımında sona gelindi. Başbuğ Fazla Tören’in yakından izleme ettiği projede sert inşaatı tamamlanan binalara ait bağırsak ve aut cephe boya imalatları, husus ve pencerelerin montajı devam ediyor.

Altınordu Karacaömer Mahallesi’nde 17 Bin 660 metrekare kayran üstünde tamamlanma aşamasına gelinen projede; 9 bin 235 metrekare tutkun düz, 2 bin 600 metrekare yeşil alan, 3 bin 800 metrekare açıkça otopark yer alıyor. Oto Galericiler Sitesi’nde; 62 sayı oto galeri, idari çatı, kâtibiadil, oto ekspertiz, oto yıkama, kafe, güzellik salonu, market kadar sosyal yaşam alanları dahi yer alıyor.

Yapımında sona gelinen proje ile ilgili değerlendirmelerde kâin Komutan Aşkın Tören, “Otomotiv sektörüne değer katacak ve gündeş şehirleşmeye ulama sağlayacak olan projemiz, Altınordu’ya Ordu’ya ve bütün bölgeye bakım verecek” dedi.

Şehrin harabati işyerleri konumundan çağdaş şehircilik örneği sektörel merkezlere geçişi noktasında mühim bire bir yaklaşım içerisinde olduklarını belirten Başkan Merasim, “Projemiz gündeş şehirleşmeye ve sektörel merkezler tevlit çalışmalarına bile sunturlu yeknesak olacak. Güdük sürede tamamlayarak hizmete sunacağımız merkezde esnafımız ile tüketiciyi buluşturacağız. Hemşehrilerimize ve ikinci el oto gurur satımı için şehrimizi yeğleme edecek vatandaşlarımıza emniyetli ahzüita imkanı sunacak projemiz hem esnafımızın kazancına değer katacak hem de Altınordu ilçemizin ticari kapasitesini artıracaktır. Rastgele yönüyle bölgesinde yıldızı yükselen Altınordu’muza ayar katacak yatırımlarımız, hizmetlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek” diye niteleyerek konuştu. – KALABALIK

Share: