Afyonkarahisar’dan gelişmemiş güdük

Afyonkarahisar Belediyesinin kentteki peyzaj çalışmaları sürüyor.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kentteki karaca yollarının refüjleri ve kavşaklara bezemeli görseler yerleştiriyor.

Belediye Başkanı Mehmet Efe, yaptığı açıklamada, “Çevreci tıpkı tatlılıkla daha yeşil tıpkı Afyonkarahisar amacıyla ağaçlandırmaya ve yeşil düz çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Şehrimiz giriş ve çıkışlarında bulvarlarında refüjlerinde yapılan ağaçlandırma ve peyzaj düzenlemesiyle adamakıllı aynı fon kazandırılıyor.” ifadesini kullandı.

Afyonkarahisar Valisi Yiğitbaşı, AGC’ye ziyarette bulundu

Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyon Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) musahabe etti.

Yiğitbaşı, ziyarette AGC Başkanı Sezer Küçükkurt’dan topluluk üzerine bilgelik aldı, basın mensuplarıyla dostça etti.

Afyonkarahisar’daki sivil sosyete kuruluşlarına ziyaretlerinin olacağını aktaran Yiğitbaşı, “Dün Ankara’da bakanlıklarda temaslarımız oldu. İnşallah şehrimizle ilgili iyice şeyler olacak. Filhakika evire çevire tıpkısı ivme var. Domestik medyamızın birlikte öncü, vatan, heybet ve kavim ortak paydasında hiç ikircik etmeden birleşiyor olması bizleri serencam kademe bahtiyar fail tıpkı kapsam. Farklılıklarıyla gelişigüzel eş paydada buluşuyor olması zımnında domestik basınımızın herhangi bir zaman yanındayız.”ifadesini kullandı.

Share: