2 Değişik Konseptte Kafe Mersinlilerin Hizmetinde

Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş. Adnan Menderes Bulvarı’na açtığı 2 ayrı kafe ile Mersinlilere hizmet ağını genişletti. Deniz ürünlerinin meydan aldığı ‘Denizden Kafe’ ve spor konseptli ‘Sekilik Kafe’, haftanın 7 haset Mersinlilerin hizmetine başladı.

Açılış öncesi Sazak Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in üstelik durumunda incelediği 2 eskimemiş kafeden ‘Denizden Kafe’ Kültür Otopark içerisinde saha alırken, ‘Tribün Kafe’ Babil’deki Cumhuriyet Altını Gösteri Merkezi’nin periferi kısmında saha alıyor.

“VATANDAŞLARIMIZ GELİP İSTER DURULUK SICAKLARINI YİYEBİLİR İSTER MEZELERİNDEN TADABİLİR, İSTERLERSE BIRLIKTE BALIKLARINI YİYİP RESTORANIMIZDAN AYRILABİLİRLER”

Akdeniz’in incisi Mersin Ağacı olduğu amacıyla, Mersin Ağacı Büyükşehir Belediyesi olarak yaka bandında bahir ürünleri konseptli bire bir restoran açma kararının ardından çalışmaları başlattıklarını tabir eden Denizkızı Turizm A.Ş. Genel Müdürü Buğra Yıldız, “Burada kısaca 20 zümre mezemiz, 15 tane küşayiş sıcağımız ve muhtelif balıklarımız olacak. Vatandaşlarımız gelip ister duruluk sıcaklarını yiyebilir ister mezelerinden tadabilir, isterlerse da balıklarını yiyip restoranımızdan ayrılabilirler. Bu konseptimizi, Mersin’in evcil lezzetlerini fikren yaptık. Mersin Ağacı’e özel kayaç koruğumuz var. Esasen Sazak’e başmaklık balık çeşitlerimizle, vatandaşlarımıza hem kaliteli hem üstelik uygun fiyatta hizmet sağlamaktayız” dedi.

“SPOR KONSEPTLİ KEYİFLİ BİR KAFEMİZ”

Hizmete giren ‘Tribün Kafe’ hakkında üstelik vukuf veren Kader, “Faaliyete geçirdiğimiz tıpkı özge işletme de Tribün Kafe. Sekilik Kafemizde çıktı spor konsepti bilge. Bura ayak topu, basket, bilardo, el topu ve başka mecmu branştaki karşılaşmaları oturup ferah ferah izleyebileceğiniz, spor konseptli keyifli bir kafemiz. Burada birlikte kemirmek çeşitlerimiz oldukça açık. Hamburger, pizza, makarna, tavuk kanat ve parçacıkları kadar birçok yiyecek-içme alanında ürünlerimiz bulunmaktadır” diyerek konuştu.

Mersinlilere ayrımlı konseptlerde, nitelikli ve huzursuz fiyata hizmet vermeye bitmeme edeceklerini sözlerine ekleyen Denizkızı Turizm A.Ş. Umumi Müdürü Buğur Talih, Denizden Kafe ve Tribün Kafe’nin haftanın 7 günü saat 11.00 ile 23.30 beyninde faaliyette olacağını kaydetti.

Share: