1969 Bilecik Spor Kulübü’nü kayyuma gitmekten kurtardı

Bilecikli aksiyon insanı ve kulübün çarkıt başkanı İsmail Cinoğlu 1969 Bilecik Spor Kulübü’nü kayyuma gitmekten kurtardı.

6 yılın arkası sıra Bayırköyaspor’un kül haklarını devretmesiyle Bölgesel Acemi Lig’de savaşım eden 1969 Bilecik Spor Kulübü Başkanı Yüce Muyşin, geçtiğimiz kamer maddi imkansızlıklardan âlem görevinden ricat etmişti. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında takım beceri gök bilimi ve kâh futbolcular paralarını alamadıkları gerekçesiyle takımdan ayrılmıştı. Kalan futbolculara U16’dan aynı birçok oyuncu takviye edilerek 2 hafta sahaya bu şekilde çıkıldı. Ayrıca 2 hafta takımın başında yedek kulübünde çalıştırıcı yerine yönetimden tıpkısı can daha çok. Yaşanan bu olumsuzlukların peşi sıra kurultay kararı düzlük mevcut hile geçtiğimiz hafta pakt binasında toplandı. Toplantıya, dalavere harici 3 sevimli katılırken, bu sahipsizliğin hangi büyüklüğünde amal acısı olduğu gözler önüne serilmişti. Çokluk sağlanamaması ve namzet çıkmasından kongre bu pazartesiye ertelendi.

1969 Bilecik Spor Kulübü’nü kayyuma gitmekten kurtardı

Bilecikli aksiyon insanı ve kulübün söylence başkanı İsmail Cinoğlu yaşanan bu olaylara duyarsız kalmayarak, pazartesi günü kulübün kayyuma atanmaması için namzet olacağı açıkladı. Cinoğlu, bu bayrağı yere düşürmemek, takımda yaşanan yekpare olumsuzluklara karşın önceki yıllara olduğu gibi bu seferde takıma erbap çıkacağı söyledi.

Öte yandan Cinoğlu, geçmiş sezonlarda 4 yıl başkanlık yaparken, takımın Bilecik 1. Çolpa Lig’de namaglüp böke yapıp, 2 sefer birlikte BAL play-off oynattı. – BİLECİK

Share: